Med mustaschfäste. Stämplad L.Persson Laholm. Hänkelhöjd 27 cm. Småbucklor annars fint skick.
200 SEK | 2019-04-14 20:28 |
175 SEK | 2019-04-14 20:27 |
125 SEK | 2019-04-13 16:56 |
100 SEK | Startpris |