Signerad, samt numrerad (73/350). Bildmått 28 x 40 cm.
300 SEK | 2019-04-14 20:34 |
250 SEK | 2019-04-14 20:33 |
175 SEK | 2019-04-14 18:33 |
100 SEK | Startpris |