Med inskription: Till Albin Dahlén från Eskilstuna Poliskår. Total längd 79 cm. Smärre bruksslitage.
3 000 SEK | 2019-04-16 17:11 |
2 800 SEK | 2019-04-16 18:10 |
1 600 SEK | 2019-04-15 11:53 |
1 600 SEK | 2019-04-16 05:41 |
1 300 SEK | 2019-04-04 21:28 |
600 SEK | 2019-04-03 10:48 |
350 SEK | 2019-04-03 17:27 |
300 SEK | Startpris |