4 st hyllplan i mahognyfaner, bruksslitage, bredd hyllplan 78 cm.
700 SEK | 2019-04-23 19:45 |
650 SEK | 2019-04-23 19:45 |
400 SEK | 2019-04-23 19:44 |
300 SEK | 2019-04-15 07:42 |
200 SEK | 2019-04-14 10:16 |
100 SEK | Startpris |