Nysilver, längd 36 cm, nagg, bruksslitage.
400 SEK | 2019-04-23 19:18 |
350 SEK | 2019-04-23 19:17 |
250 SEK | 2019-04-23 18:56 |
200 SEK | 2019-04-23 18:10 |
100 SEK | 2019-04-23 01:00 |
100 SEK | Startpris |