123. Philippe de Rougemont (1891-1965)

Olja på duk, blomsterstilleben. Signerad. (65x54)

Varenr 280467
Udvalgt

28 April 2019 12:00

Hammerslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 600 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

5% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2625 SEK

1 400 SEK2019-04-26 15:15
1 300 SEK2019-04-28 11:17
650 SEK2019-04-27 07:51
250 SEK2019-04-25 22:54
200 SEK2019-04-25 23:29
100 SEK2019-04-25 22:28
100 SEK Startpris

2019-04-28 Månadsauktion, Söndag 28 april Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Borlänge: Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00 Essinge brogata 4: Lördag kl.9-12.00 Föremål som förevisas där anges i katalogtexten

Købsprovision 20% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms