Olja på duk, blomsterstilleben. Signerad. (65x54)
1 400 SEK | 2019-04-26 15:15 |
1 300 SEK | 2019-04-28 11:17 |
650 SEK | 2019-04-27 07:51 |
250 SEK | 2019-04-25 22:54 |
200 SEK | 2019-04-25 23:29 |
100 SEK | 2019-04-25 22:28 |
100 SEK | Startpris |