Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (73x52)
650 SEK | 2019-04-27 23:43 |
600 SEK | 2019-04-26 15:42 |
550 SEK | 2019-04-26 13:28 |
400 SEK | 2019-04-26 08:08 |
300 SEK | 2019-04-26 08:55 |
100 SEK | 2019-04-25 20:05 |
100 SEK | Startpris |