Betsad träkolv. Varbygel i mässing, stämplad RN170. Slitage, avkortad, ytrost. (Längd 103)
2 500 SEK | 2019-04-27 22:02 |
2 400 SEK | 2019-04-28 11:51 |
2 200 SEK | 2019-04-27 17:48 |
2 000 SEK | 2019-04-25 21:49 |
1 100 SEK | 2019-04-25 21:42 |
150 SEK | 2019-04-25 20:54 |
100 SEK | 2019-04-25 20:36 |
100 SEK | Startpris |