Färglitografi, "Olympia". Signerad och numrerad. Daterad 1985. Inramad. Bladet något buligt. (33x40)
700 SEK | 2019-04-27 21:24 |
700 SEK | 2019-04-28 11:52 |
100 SEK | Startpris |