Olja på duk, havsbild med segelbåtar. Signerad. Ställvis krackelerad. Ram med färgslitage. (36x60)
2 200 SEK | 2019-04-28 11:51 |
2 100 SEK | 2019-04-28 11:48 |
1 400 SEK | 2019-04-27 22:12 |
300 SEK | 2019-04-27 07:29 |
200 SEK | 2019-04-26 22:38 |
100 SEK | 2019-04-26 09:14 |
100 SEK | Startpris |