Vinglas, sengustavianskt, omkring år 1800. Vinglas, empire, 1800-talets första hälft samt snapsglas, empire. Vinglasen med naggar. (Höjd 9-14)
400 SEK | 2019-04-28 12:02 |
350 SEK | 2019-04-27 18:20 |
200 SEK | 2019-04-27 17:04 |
100 SEK | 2019-04-25 20:49 |
100 SEK | Startpris |