Artist Collection samt atelier, daterad 92. Signerade. (Höjd 12-13, diameter 21-22)
900 SEK | 2019-04-27 17:23 |
850 SEK | 2019-04-28 10:10 |
750 SEK | 2019-04-27 21:45 |
650 SEK | 2019-04-25 22:42 |
200 SEK | 2019-04-25 22:43 |
100 SEK | 2019-04-25 21:01 |
100 SEK | Startpris |