Serigrafi med guldprägel, komposition. I trycket signerad och daterad 57. Inramad. Mindre veck. (ca.60x55)
150 SEK | 2019-04-26 21:10 |
100 SEK | 2019-04-26 15:38 |
100 SEK | Startpris |