Lilatonat glas. Signerad och daterad 57. Mindre beläggningar. (Höjd 16)
450 SEK | 2019-04-28 11:55 |
400 SEK | 2019-04-28 08:23 |
350 SEK | 2019-04-28 11:53 |
200 SEK | 2019-04-27 22:09 |
100 SEK | 2019-04-27 07:12 |
100 SEK | Startpris |