Olja på duk, interiör med naken kvinna. Signerad. (60x49)
1 700 SEK | 2019-04-27 16:52 |
1 600 SEK | 2019-04-26 18:15 |
1 600 SEK | 2019-04-26 22:22 |
700 SEK | 2019-04-26 09:08 |
100 SEK | 2019-04-25 20:34 |
100 SEK | Startpris |