Svepask med lock och skuren dekor, infälld textil. Liten ostform, daterad 1877. Svarvskålar 2st, bl.a. daterad 1768. Bl.a. med bomärken. Slitage, torrsprickor, mindre skador. (Längd 11-32)
1 500 SEK | 2019-04-28 07:01 |
1 500 SEK | 2019-04-28 09:15 |
1 100 SEK | 2019-04-28 00:39 |
800 SEK | 2019-04-26 21:48 |
300 SEK | 2019-04-26 10:50 |
100 SEK | 2019-04-25 21:26 |
100 SEK | Startpris |