Olja på duk, åkerlandskap med kvinna. Signerad och daterad 63. (72x59)
1 000 SEK | 2019-04-28 12:08 |
950 SEK | 2019-04-28 08:59 |
800 SEK | 2019-04-28 11:26 |
400 SEK | 2019-04-27 16:52 |
350 SEK | 2019-04-27 10:07 |
250 SEK | 2019-04-25 23:25 |
100 SEK | Startpris |