1800-tal, mässing, bruksslitage, skador, höjd 66 cm
250 SEK | 2019-05-05 19:12 |
200 SEK | 2019-05-05 10:36 |
100 SEK | 2019-05-04 16:59 |
100 SEK | Startpris |