Patinerad brons. Stående flicka. Signerad E. Trulsson 1928. Höjd 49,5 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
7 500 SEK | 2019-05-14 18:07 |
7 000 SEK | 2019-05-14 18:06 |
6 000 SEK | 2019-05-14 18:05 |
4 000 SEK | 2019-05-14 18:03 |
2 000 SEK | 2019-05-14 17:57 |
1 600 SEK | 2019-05-14 16:09 |
1 500 SEK | 2019-05-14 15:02 |
1 400 SEK | 2019-04-30 17:29 |
1 000 SEK | 2019-05-01 09:31 |
350 SEK | 2019-04-30 21:34 |
300 SEK | Startpris |