Bemålat trä. Gustaviansk stil, 18/1900-tal. Bordets höjd 75, bredd 100 cm. Senare bemålning, förstärkta, repor, märken.
4 600 SEK | 2019-05-14 18:01 |
4 400 SEK | 2019-05-14 18:01 |
3 400 SEK | 2019-05-11 18:58 |
3 000 SEK | 2019-05-10 23:22 |
350 SEK | 2019-05-08 07:21 |
300 SEK | Start price |