4. VÄGGBORD OCH ETT PAR STOLAR

Bemålat trä. Gustaviansk stil, 18/1900-tal. Bordets höjd 75, bredd 100 cm. Senare bemålning, förstärkta, repor, märken.

Sale No 189153

Auction closed!
14 May 2019 18:03

Hammer price21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 4 600 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Estimate 2000 SEK

Bidding

4 600 SEK2019-05-14 18:01
4 400 SEK2019-05-14 18:01
3 400 SEK2019-05-11 18:58
3 000 SEK2019-05-10 23:22
350 SEK2019-05-08 07:21
300 SEK Start price

Onlineauktion 14 Maj 2019,

Finished

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Additional Information

Beställ transport här!