Akryl på lærred, 'Nr. 1', 'Del af nr. 9' sign. på bagsiden Lerche samt dateret 14/12 71. 41 x 41 cm. Uindrammet.
1227 | 1.300 DKK | 2019-05-15 19:41 |
23666 | 1.300 DKK | 2019-05-15 19:50 |
400 DKK | Startpris |