Litografi 78/300, sign. Heerup.
Indrammet bag glas: 64 x 71 cm.
17602 | 550 DKK | 2019-05-15 19:52 |
4165 | 500 DKK | 2019-05-15 15:28 |
19170 | 475 DKK | 2019-05-10 18:59 |
28177 | 450 DKK | 2019-05-09 15:07 |
1759 | 425 DKK | 2019-05-09 13:47 |
400 DKK | Startpris |