Valnöt samt rotfaner, dörrpar med bakomliggande hyllplan, 2-delar, smärre bruksslitage, 103 x 31, höjd 225 cm
3 100 SEK | 2019-05-19 19:15 |
1 600 SEK | 2019-05-16 12:53 |
1 300 SEK | 2019-05-12 21:40 |
100 SEK | Startpris |