Grå/grønlig glasur. Diam. 22,5 cm. H: 10 cm. Sign. monogram 129. Lille skår udvendig på kant
27678 | 4.000 DKK | 2019-09-19 10:35 |
FREDERIKSB | 3.800 DKK | 2019-09-19 13:33 |
3.000 DKK | Start price |