Kaffekoppar 8st, kaffefat 18st samt assietter 11st. Bruksslitage, några delar med nagg. (Kopparnas höjd 5,5, diameter 8)
700 SEK | 2019-07-27 16:34 |
650 SEK | 2019-07-26 14:47 |
600 SEK | 2019-07-26 07:37 |
150 SEK | 2019-07-25 18:55 |
100 SEK | 2019-07-25 18:36 |
100 SEK | Startpris |