Betsad träkolv med skuren dekor. Bleck och detaljer i järn. Blecket signerat Johan Koch. Laddstock i trä. Slitage, ytrost, kolv med mindre skador. (Längd 118)
2 100 SEK | 2019-07-28 11:51 |
2 000 SEK | 2019-07-27 12:35 |
1 600 SEK | 2019-07-27 21:57 |
950 SEK | 2019-07-26 11:04 |
100 SEK | 2019-07-25 21:47 |
100 SEK | Startpris |