Betsad träkolv. Varbygel i mässing. Bleck i järn. Hårt slitage, mindre skador och ytrost. (Längd 134)
650 SEK | 2019-07-28 10:53 |
600 SEK | 2019-07-28 11:16 |
400 SEK | 2019-07-27 11:10 |
150 SEK | 2019-07-26 01:43 |
100 SEK | 2019-07-25 21:49 |
100 SEK | Startpris |