Olja på duk, "Ulla-Britta kardar ull". Signerad och daterad 52. (72x92)
6 000 SEK | 2019-07-28 11:49 |
6 000 SEK | 2019-07-28 11:58 |
5 000 SEK | 2019-07-26 15:42 |
1 700 SEK | 2019-07-26 15:38 |
1 500 SEK | 2019-07-26 09:07 |
100 SEK | Startpris |