Etsning, självporträtt. I plåten signerad och daterad 1904. Inramad. (16x12)
1 500 SEK | 2019-07-28 11:16 |
1 400 SEK | 2019-07-28 11:06 |
1 000 SEK | 2019-07-27 23:07 |
750 SEK | 2019-07-27 11:02 |
500 SEK | 2019-07-25 18:55 |
250 SEK | 2019-07-25 22:38 |
150 SEK | 2019-07-25 21:07 |
100 SEK | Startpris |