Träskuren och bemålad figur, kvinna med vattenflaska. Signerad och daterad 1979. (Höjd 26)
2 100 SEK | 2019-07-28 12:13 |
2 000 SEK | 2019-07-28 09:04 |
1 700 SEK | 2019-07-28 08:46 |
1 600 SEK | 2019-07-27 13:36 |
350 SEK | 2019-07-26 16:48 |
300 SEK | 2019-07-25 21:57 |
100 SEK | 2019-07-25 18:49 |
100 SEK | Startpris |