Kaffekoppar 10st, kaffefat 19st, tekoppar 3st samt tefat 4st. Bruksslitage, bl.a. med fläckar och repor, kaffefat med enstaka nagg. (Kopparnas diameter 8-10,5)
1 800 SEK | 2019-07-28 11:01 |
1 700 SEK | 2019-07-28 09:45 |
1 600 SEK | 2019-07-25 19:24 |
1 500 SEK | 2019-07-28 05:57 |
1 300 SEK | 2019-07-27 22:28 |
900 SEK | 2019-07-27 21:57 |
700 SEK | 2019-07-26 19:32 |
500 SEK | 2019-07-25 22:59 |
150 SEK | 2019-07-25 19:44 |
100 SEK | Startpris |