Teak. Med tidningshylla. Modern design, 1960-tal. Ur serien Minerva. Höjd 59, längd 71 cm. Repor, märken, fläckar.
2 000 SEK | 2019-06-25 17:59 |
1 900 SEK | 2019-06-25 18:00 |
1 600 SEK | 2019-06-25 14:14 |
1 500 SEK | 2019-06-25 06:59 |
1 300 SEK | 2019-06-24 09:11 |
900 SEK | 2019-06-22 20:26 |
800 SEK | 2019-06-21 15:34 |
600 SEK | 2019-06-13 11:56 |
350 SEK | 2019-06-13 00:04 |
300 SEK | 2019-06-12 21:41 |
300 SEK | Startpris |