Med förgylld dekor. Tekoppar 12st, tefat 12st, assietter 12st, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, smärre fläckar. (Kopparnas diameter 9,5)
4 200 SEK | 2019-08-18 11:59 |
4 000 SEK | 2019-08-18 12:03 |
3 600 SEK | 2019-08-18 10:06 |
2 800 SEK | 2019-08-17 11:30 |
2 100 SEK | 2019-08-16 23:44 |
1 100 SEK | 2019-08-16 12:35 |
250 SEK | 2019-08-15 21:32 |
100 SEK | 2019-08-15 19:31 |
100 SEK | Startpris |