Förgylld mässing. Ytslitage. (Höjd 17)
1 700 SEK | 2019-08-18 11:45 |
1 600 SEK | 2019-08-18 11:34 |
1 500 SEK | 2019-08-18 08:16 |
1 000 SEK | 2019-08-16 21:37 |
950 SEK | 2019-08-16 15:08 |
800 SEK | 2019-08-16 12:37 |
650 SEK | 2019-08-15 20:47 |
350 SEK | 2019-08-15 19:17 |
200 SEK | 2019-08-15 19:34 |
100 SEK | Startpris |