Förgyllt stål. 17 jewels. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor. (Bredd 35mm)
250 SEK | 2019-08-17 20:47 |
200 SEK | 2019-08-16 22:53 |
200 SEK | 2019-08-17 17:40 |
100 SEK | 2019-08-15 22:18 |
100 SEK | Start price |