Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd exkl. kedja 64 cm
1 600 SEK | 2019-08-26 18:59 |
1 500 SEK | 2019-08-26 19:07 |
550 SEK | 2019-08-26 18:38 |
200 SEK | 2019-08-25 02:41 |
100 SEK | 2019-08-13 00:10 |
100 SEK | Startpris |