33. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på duk. 1800-tal. Landskap i månsken. 56x74 cm. Krackeleringar.

Varenr 192330

27 August 2019 18:11

Hammerslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Vurdering 1000 SEK

1 000 SEK2019-08-27 18:09
900 SEK2019-08-27 18:07
700 SEK2019-08-23 05:48
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Aug. 2019,

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms

Øvrig information

Beställ transport här!