Front med seks skuffer, bagside inddelt med åbne rum, greb samt sko af aluminium. H. 72 cm. L. 155 cm. B. 75 cm. Fremstår med brugsspor, enkelt finérafslag på én skuffe samt én skuffe uden bund. Cites certifikat medfølger
17630 | 6.000 DKK | 2019-08-28 19:37 |
3522 | 5.500 DKK | 2019-08-28 17:05 |
DESIGNMBL | 4.000 DKK | 2019-08-27 19:02 |
68 | 3.800 DKK | 2019-08-26 23:03 |
KONTAKT | 3.600 DKK | 2019-08-22 20:09 |
3 | 3.000 DKK | 2019-08-21 20:14 |
GAS | 550 DKK | 2019-08-21 18:21 |
400 DKK | Start price |