Modellnummer 1842. Vitlackad metall och mässing. Justerbar höjd. Stämplad. Färgslitage, fläckar, lamphållare delvis lös. (Höjd som på bild 100)
3 200 SEK | 2019-09-08 11:53 |
3 000 SEK | 2019-09-08 11:38 |
2 900 SEK | 2019-09-08 11:50 |
2 600 SEK | 2019-09-08 10:59 |
2 400 SEK | 2019-09-07 23:06 |
2 000 SEK | 2019-09-07 21:46 |
1 600 SEK | 2019-09-07 21:38 |
350 SEK | 2019-09-05 23:10 |
200 SEK | 2019-09-06 10:17 |
100 SEK | 2019-09-05 20:50 |
100 SEK | Startpris |