Olja på duk, stadsbild med figur. Signerad. (95x68)
900 SEK | 2019-09-08 11:53 |
850 SEK | 2019-09-08 11:51 |
750 SEK | 2019-09-06 00:11 |
150 SEK | 2019-09-06 09:36 |
100 SEK | Startpris |