To olie på lærred, sign. Waring. Hvert maleri: 80 x 60 (97 x 78) cm.
28860 | 850 DKK | 2019-09-18 19:54 |
8238 | 800 DKK | 2019-09-18 13:59 |
600 DKK | Startpris |