Teak, skutdörrar med bakomliggande förvaring, samt 5 utdragslådor. Smärre bruksslitage, men mindre fanerskada i bakre hörn. 160 x 42 cm, höjd 80 cm.
1 700 SEK | 2019-10-28 19:01 |
1 600 SEK | 2019-10-28 16:57 |
1 500 SEK | 2019-10-22 20:37 |
700 SEK | 2019-10-26 19:48 |
600 SEK | 2019-10-22 11:13 |
200 SEK | 2019-10-14 17:32 |
100 SEK | Start price |