Omkring 1900-talets mitt, 3-delat, björk med skivor i valnötsfaner, smärre bruksslitage, 60 x 47, höjd 57 cm
400 SEK | 2019-11-11 19:03 |
350 SEK | 2019-11-11 19:03 |
200 SEK | 2019-11-11 18:26 |
100 SEK | Startpris |