72091. Hanne Holbek: To akvareller (2)

Akvarel på papir, sign. og dateret samt betitlet: Prometus on his fire dog shouting "Hey mankind I love yoy. I love you".
Indrammet bag glas: 44 x 69 cm.
Akvarel på papir, sign. og dateret samt betitlet: "Iksion on his way to rapegodess Hera".
Indrammet bag glas: 64 x 75 cm.

Varenr 72091

13 November 2019 20:02

Vurdering 1800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms