Parerskydd och handtag i mässing, med dekor av lejonhuvud. Stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Balja i svärtade stål. Med portepe. Ytslitage. (Längd 104)
3 600 SEK | 2019-12-08 12:21 |
3 400 SEK | 2019-12-08 12:20 |
2 100 SEK | 2019-12-07 22:36 |
2 000 SEK | 2019-12-05 12:22 |
1 700 SEK | 2019-12-04 17:23 |
100 SEK | Startpris |