Med hopplister. En låda, dubbla dörrar med invändigt 7st lådor. Invändigt pappersklädd, med gyllenläder-imitation. Uppfällbart lock med fack. Slitage, nyckelskyltar saknas, bakomliggande lådor med skador, framdörr med en lös list, torrsprickor. (Höjd 28, bredd 20, djup 12)
3 200 SEK | 2019-12-07 19:39 |
3 000 SEK | 2019-12-05 23:13 |
2 400 SEK | 2019-12-05 20:28 |
1 700 SEK | 2019-12-05 18:43 |
1 500 SEK | 2019-12-05 16:10 |
1 200 SEK | 2019-12-05 14:39 |
800 SEK | 2019-12-05 10:16 |
500 SEK | 2019-12-04 23:49 |
500 SEK | 2019-12-05 01:38 |
200 SEK | 2019-12-04 23:32 |
100 SEK | 2019-12-04 23:22 |
100 SEK | Startpris |