Olja på duk, kvinnoporträtt. Signerad och daterad 1886. I samtida ram. (75x60)
3 200 SEK | 2019-12-08 11:57 |
3 000 SEK | 2019-12-08 10:10 |
3 000 SEK | 2019-12-08 10:41 |
2 100 SEK | 2019-12-07 21:17 |
1 800 SEK | 2019-12-07 20:35 |
150 SEK | 2019-12-06 00:35 |
100 SEK | Startpris |