Färgetsning, "Passacaille". Signerad och numrerad. Inramad. (28,5x20)
11 500 SEK | 2019-12-08 12:01 |
9 600 SEK | 2019-12-08 10:39 |
9 000 SEK | 2019-12-07 11:51 |
7 200 SEK | 2019-12-06 00:08 |
6 000 SEK | 2019-12-05 22:36 |
5 000 SEK | 2019-12-05 23:12 |
1 100 SEK | 2019-12-05 16:48 |
350 SEK | 2019-12-05 15:47 |
150 SEK | 2019-12-05 08:37 |
100 SEK | Startpris |