Komposition i grønt. Sign. TPatursson 99 samt titel og signatur på bagsiden.
Olie på lærred.
194 x 130 cm
28495 | 24.000 DKK | 2020-04-30 09:42 |
30162 | 22.000 DKK | 2020-04-29 21:29 |
29863 | 12.000 DKK | 2020-03-10 18:15 |
12.000 DKK | Startpris |