Litografi i farver. Sign. Krøjer 95 EA. Lysmål 73 x 58,5 cm, med ramme 95 x 77 cm
19437 | 450 DKK | 2019-12-18 13:17 |
4165 | 425 DKK | 2019-12-17 18:01 |
20677 | 400 DKK | 2019-12-14 11:40 |
400 DKK | Startpris |